FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9816278
nr 981 6278
CHAIRS
4 pcs, Teak, 1950s, wear, damages.
4 st, Teak, 50-tal
Condition: slitage, skador
400
SEK 450
Monday September 21 2015
at 20:07:58
400 kr